GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 13385194
nr 1338 5194
Skålfat
4 st, Kina. Diameter: 23cm, dekor i famille rose
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:25:13
1.000 kr
1.100 kr
2.800 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)